KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 7493428
nr 749 3428
Färgkrita
Gunnar Jonn, kustmotiv, signerad-52, motivets mått: 33x59
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:25:03
26/3 17:20:03